Podatki

Doradca podatkowy na miarę Twoich potrzeb

W pracy doradcy podatkowego dokładność i doświadczenie są równie ważne, jak umiejętność kreatywnego wyszukiwania najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Obsługa przedsiębiorstw na przestrzeni 10 lat daje nam możliwość szybkiego znalezienia najbardziej bezpiecznej i opłacalnej strategii dla Twojej gałęzi biznesu. Oferujemy zarówno bieżące zarządzanie ryzykiem podatkowym, jak również długoterminowe kształtowanie polityki podatkowej i optymalizację dla każdego typu przedsiębiorstw lokalnych i międzynarodowych. Sprawdź, jakie korzyści możemy zaoferować Twojej firmie.

 

Doradca podatkowy dla klienta korporacyjnego

Dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwom prowadzącym lokalne oddziały na terenie Polski oferujemy wszechstronną optymalizację podatkową oraz zarządzanie kryzysami. Biuro Rachunkowe ZYSK to minimalizacja ryzyka, stuprocentowa transparencja, elastyczne dopasowanie się do centralnej polityki podatkowej firmy oraz pełna kompatybilność z aktualnym polskim prawem podatkowym.

Z Klientami korporacyjnymi pracujemy z sukcesami od wielu lat. Rozumiemy, że racjonalne zarządzenie ryzykiem podatkowym to nie tylko kwestia wyższego zysku, ale także nieposzlakowanego wizerunku marki i harmonijnej współpracy między oddziałami. Powiedz nam, jakiego efektu podatkowego wymaga Twoje przedsiębiorstwo, a my zadbamy o jego sumienną realizację.

Doradca podatkowy dla średnich firm i startupów

Naszym Klientom życzymy przewrotnie, by płacili jak najwyższe podatki. Większy podatek oznacza zwykle większy zysk. W przypadku mniejszych firm lub przedsiębiorstw zaczynających dopiero swoją działalność oferujemy wszechstronne doradztwo i opiekę podatkową nad rozwijającym się biznesem. Doradcy podatkowi biura rachunkowego ZYSK wezmą na siebie cały ciężar opracowania aktualnej i długofalowej strategii podatkowej, pozostawiając przedsiębiorcom przestrzeń na pełne zaangażowanie się w prowadzoną działalność.

Oferta doradztwa podatkowego:

Doradcy podatkowi Biura rachunkowego ZYSK zapewniają:

 • bieżące doradztwo podatkowe – pisemne analizy, ustne konsultacje, spotkania z Klientami oraz z organami podatkowymi,
 • informowanie o najważniejszych zmianach prawa podatkowego i praktyki interpretacyjnej,
 • efektywne rozwiązania – poszukiwanie sposobów eliminacji problemów z uwzględnieniem celów biznesowych organizacji,
 • zarządzanie ryzykiem podatkowym – identyfikowanie ryzyka ze wskazaniem najbardziej bezpiecznych i korzystnych działań,
 • rekomendacje – nasze działania mają służyć Klientom ich przedsiębiorstwom.

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego oferujemy:

 • sporządzanie opinii podatkowych i raportów,
 • bieżący nadzór nad rozliczeniami podatkowymi,
 • wykonywanie przeglądów podatkowych (weryfikacja poprawności rozliczeń podatkowych podmiotu gospodarczego),
 • wsparcie podatników w ramach wszelkich postępowań podatkowych.

W ramach długoterminowego planowania podatkowego oferujemy:

 • wsparcie w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wsparcie w ramach transakcji restrukturyzacyjnych (doradztwo w procesach podziałów, połączeń i przekształceń przedsiębiorstw),
 • projekty łączenia, podziału, aportu, nabycia nowych podmiotów, przekształcenia własnościowe,
 • planowanie podatkowe (w tym tworzenie polityki podatkowej) oraz wsparcie w wyborze i wdrożenie rozwiązań mających na celu poprawę pozycji podatkowej przedsiębiorstwa.

Pakiet usług Biura Rachunkowego ZYSK

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami w zakresie wsparcia małego i dużego biznesu. Im więcej działań realizowanych jest przez nasze Biuro, tym większa wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy dla naszych Klientów. Wybierając ZYSK masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach i od strony administracyjnej ma zagwarantowaną spokojną przyszłość.

 

Ciasteczka i polityka prywatności