Przeniesienie księgowości

Potrzeby rozwijającego się przedsiębiorstwa nieustannie rosną: większa liczba transakcji do rozliczenia, więcej pracowników wymaga obsługi kadrowej, zmieniają się przepisy i progi podatkowe.

Decyzja o przeniesieniu księgowości nie należy jednak do najłatwiejszych. Wśród klientów dominuje wrażenie, że lepiej jest pozostać przy dotychczasowej firmie lub osobie, niż „przesiadać się” na współpracę z kimś dotąd nieznanym.

Z jednej strony jest to uzasadnione – w końcu doradca księgowy i podatkowy to zawody opierające się na zaufaniu, a dłuższa znajomość wzmaga poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony wiele osób waha się, ponieważ księgowość rozlicza im często ktoś znajomy i obawiają się reakcji na wieść o przeniesieniu usług pod inny adres. Niektórzy nasi obecni Klienci przez lata korzystali z księgowych, z których nie byli już od dawna zadowoleni, lecz bali się zmiany.

Z Biurem Rachunkowym ZYSK możecie liczyć na bezpieczne, płynne i praktycznie niezauważalne przejście pod opiekę bardziej doświadczonych i lepiej przygotowanych specjalistów. My zadbamy o przeniesienie wszystkich dokumentów i pozyskanie danych od osób aktualnie odpowiedzialnych za prowadzenie ksiąg do naszego biura, a także zajmiemy się zgłoszeniem zmiany do US. Gwarantujemy, że już po niedługim czasie zauważycie efekty zmiany biura – nie tylko w postaci większych zysków, ale także wygody i kultury współpracy.

Dowiedz się więcej o naszych usługach i ich
kombinacjach w zakładkach ofertowych.

Ciasteczka i polityka prywatności