Wsparcie na starcie

Większość osób zakładających swoją pierwszą działalność nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużą częścią ich nowych obowiązków będzie spełnianie wszystkich wymogów ustawowych.

Organizacja zapłaty podatków, składek ZUS, umów cywilno-prawnych i wypłat pracowniczych to wbrew pozorom bardzo angażujące zajęcie. Nawet drobny, pozornie nieznaczący błąd w którejkolwiek z tych dziedzin może się wiązać z nieproporcjonalnymi konsekwencjami i zakłóceniem pracy przedsiębiorstwa.

Większość osób zakładających swoją pierwszą działalność nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużą częścią ich nowych obowiązków będzie spełnianie wszystkich wymogów ustawowych. Organizacja zapłaty podatków, składek ZUS, umów cywilno-prawnych i wypłat pracowniczych to wbrew pozorom bardzo angażujące zajęcie. Nawet drobny, pozornie nieznaczący błąd w którejkolwiek z tych dziedzin może się wiązać z nieproporcjonalnymi konsekwencjami i zakłóceniem pracy przedsiębiorstwa.

W Biurze Rachunkowym ZYSK od lat pomagamy nowym firmom stanąć na nogi i zdobyć konkurencyjną pozycję na rynku. Nie tylko dokładnie wyjaśniamy naszym Klientom, czego wymaga od nich aktualne prawodawstwo, ale przejmujemy większość z tych obowiązków na siebie. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że Twoja firma otrzyma pełne wsparcie w zakresie rachunkowości, rozliczeń i optymalizacji podatkowej, a Ty będziesz mieć czas i energię do zajmowania się swoją działalnością. Jeśli prowadzisz nową firmę lub jest to Twój pierwszy biznes, zapewniamy pakiet kompleksowych usług księgowych, podatkowych i kadrowych niezbędnych dla każdego typu przedsiębiorstwa. Oferujemy także wszechstronne doradztwo biznesowe oraz bardzo wygodną i atrakcyjną usługę wirtualnego biura, która pozwoli na przyjmowanie korespondencji urzędowej pod naszym adresem i znacznie ułatwi prowadzenie interesu.

Dowiedz się więcej o naszych usługach i ich kombinacjach w zakładkach ofertowych.Gwarantujemy, że z naszą pomocą będziesz w stanie zająć się tym, co umiesz najlepiej,zamiast troszczyć się o porządek w papierach.

Dowiedz się więcej o naszych usługach i ich kombinacjach w zakładkach ofertowych. Gwarantujemy, że z naszą pomocą będziesz w stanie zająć się tym, co umiesz najlepiej, zamiast troszczyć się o porządek w papierach.

Ciasteczka i polityka prywatności