Czy rozliczyłeś się już za 2019 rok? Biuro rachunkowe zrobi to za Ciebie

Wielu z nas wypełnienie zeznania podatkowego odkłada na ostatnią chwilę. Może dlatego, że często jest to bardzo skomplikowane, zwłaszcza, jeśli posiadamy dochody z różnych źródeł. Nierzadko po prostu nie wiadomo, jak się do tego zabrać. Opisane sloganem urzędniczym, niezrozumiałym dla przeciętnego podatnika, tabelki i rubryki, są często barierą nie do pokonania. Aby uniknąć kłopotliwych rozliczeń, warto poprosić o pomoc biuro rachunkowe.

Doradztwo podatkowe pomoże w prawidłowym odliczeniu ulg

Złożenie corocznej deklaracji podatkowej wymagane jest od wszystkich – zarówno od osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Przy obliczaniu podatku warto skorzystać z wszystkich ulg, jakie nam przysługują. Niestety, prawo i przepisy często się zmieniają, a ulgi podatkowe i możliwości ich odliczenia są modyfikowane. Bez ciągłego śledzenia tematu i wdrażania się w obowiązujące przepisy i ustawy, trudno nadążyć za zmianami. Dlatego najbezpieczniejszym sposobem uniknięcia błędów w rozliczeniu podatkowym jest zlecenie tego żmudnego zajęcia biuru rachunkowemu. Specjaliści, którzy zajmują się tym na co dzień, dopilnują, aby PIT był wypełniony zgodnie z aktualnymi przepisami, jednocześnie zyskując maksymalne korzyści dla podatnika

Biuro rachunkowe rozliczy Cię również przez internet!

Nasi eksperci w dziedzinie prawa podatkowego profesjonalnie zajmą się kompleksową obsługą rozliczeń podatkowych firm, a także osób prywatnych, stosując przy tym optymalne rozwiązania. Przygotowujemy zeznania podatkowe bez konieczności podpisania z nami umowy o stałej współpracy.

Jeśli chciałbyś złożyć deklarację podatkową przez Internet, to prześlij do nas:

 • otrzymane informacje PIT – 11, PIT – 11A, PIT – 40, PIT – 8C
 • kopię zeznania podatkowego za rok poprzedni ( jeśli chcesz przenieść ulgi z wcześniejszych lat)
 • informacje, które uprawniają do skorzystania z odliczeń ( wydatki na Internet, liczba dzieci, FV za leki)

Dodatkowo, jeżeli chcesz skorzystać z ulgi:

 • prorodzinnej – numer PESEL oraz daty urodzenia dzieci
 • internetowej – FV za Internet oraz potwierdzenia zapłaty
 • termomodernizacyjnej – FV
 • IKZE (konto emerytalne) – dokument potwierdzający wartość zapłaconych lub pobranych składek
 • na badanie i rozwój – ewidencja kosztów kwalifikowanych oraz dowód ich poniesienia
 • na sprzęt rehabilitacyjny – dowód poniesienia wydatku (kto, komu, ile, kiedy)
 • na leki – potwierdzenie wydatku (kto, komu, kiedy, ile)
 • na samochód – akt własności / współwłasności
 • darowizny – dowód wpłaty lub umowa darowizny na organizacje pożytku publicznego lub cele kultu religijnego
 • darowizny krwi – dokument wskazujący wartość przekazanej w postaci krwi darowizny, a także oświadczenie o przyjęciu krwi przez stację krwiodawstwa

Istnieje możliwość wysłania zeznania podatkowego drogą elektroniczną do urzędu skarbowego w imieniu i na życzenie klienta.

Rachunkowość Kraków to nie tylko rozliczenia roczne

Nasze biuro rachunkowe zajmie się także zgłoszeniami zmian danych, np. numeru konta, adresu, wyboru sposobu rozliczania w podatku VAT oraz innych zmian w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej (na drukach takich jak m.in. VAT-R, NIP-8). Ponadto przygotowujemy sprawozdania finansowe, a także wszystkie obowiązkowe deklaracje i informacje wymagane przez urząd skarbowy.

Jeśli więc szukasz profesjonalisty, który nie tylko wypełni za Ciebie skomplikowane formularze rozliczeniowe, ale także doradzi Ci optymalne rozwiązania, zgłoś się do naszego doradcy podatkowego Kraków! Z naszą pomocą zapewnisz sobie i swojej firmie nie tylko kompleksowe rozliczenia roczne, ale także najkorzystniejszą politykę podatkową.

 

Ciasteczka i polityka prywatności