Obsługa kadrowa firm – jakie są jej zalety?

Każda działalność gospodarcza, niezależnie od branży oraz wielkości, powinna działać zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na korzyść pracownika. Oznacza to, że w przedsiębiorstwach powinny być zatrudniane osoby odpowiedzialne za rekrutację nowych pracowników, przygotowanie dla nich umów, sporządzanie rozliczeń z ZUSem oraz wiele innych. Sprawna organizacja ma wpływ na funkcjonowanie firmy oraz zadowolenie pracobiorców, a co za tym idzie – kształtowanie się pozytywnej opinii na temat ich miejsca pracy, czyli Twojej firmy. Co może dać Ci obsługa kadrowa? Komu ją powierzyć?

Obsługa kadrowa – kto się nią zajmuje?

Niezależnie od wielkości firmy obowiązkiem pracodawcy jest interesowanie się pracownikiem. W związku z tym, zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach zatrudniona powinna być osoba, której obowiązkiem jest dbanie o sprawy pracowników, chociażby o wynagrodzenia. Coraz częściej praktykowanym rozwiązaniem jest outsourcing usług kadrowo-płacowych. Na czym polega? Właściciele przedsiębiorstw prace związane z świadczeniem usług dla pracowników zlecają zewnętrznym firmom. Jedną z nich jest nasze biuro rachunkowe Kraków, które oferuje wsparcie w zakresie administracji pracowniczej. Możemy zrobić to także dla Twojej firmy. Jednak na czym to polega?

Outsourcing usług kadrowych w Twojej firmie

Przede wszystkim jest to duże odciążenie dla Ciebie, czyli właściciela firmy. Prowadząc własne przedsiębiorstwo, część obowiązków warto powierzyć zaufanym oraz doświadczonym osobom. Nasze biuro rachunkowe może zapewnić Ci podstawową lub rozszerzoną ofertę wsparcia w zakresie administracji pracowniczej. Podstawa obejmuje kwestie, takie jak prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, zleceń i o dzieło, obliczanie i sporządzanie list płac pracowników, rozliczanie świadczeń niepieniężnych oraz wiele innych. Z kolei usługa rozszerzona dotyczy sporządzania raportów GUS, przygotowywania zaświadczeń RP-7, sporządzania umów dodatkowych do umowy o pracę czy sporządzania raportów dla księgowych i osób zarządzających.

Zobacz, co może zapewnić Ci wsparcie biura rachunkowego

Jeżeli zastanawiasz się nad nawiązaniem współpracy z naszym biurem rachunkowym, to zapewne chciałbyś wiedzieć, co zapewni Ci obsługa kadrowa. Wsparcie w zakresie administracji pracowniczej to dla Ciebie duża oszczędność. Dlaczego? Ponieważ nie będziesz musiał zatrudniać nowych pracowników na stanowisko w dziale administracji, szkolić ich oraz inwestować w oprogramowanie kadrowo-płacowe. Powierzenie usług specjalistom to również gwarancja tego, że wszystko zrobione zostanie zgodnie ze zmieniającymi się przepisami. Co ważne, dobra organizacja wpływa na zadowolenie pracowników, a to przyczyni się do tworzenia się dobrych opinii zarówno o Tobie, jak i Twojej firmie. Nasze biuro rachunkowe zadba o satysfakcję Twoją oraz Twoich pracowników.

Wybierz pakiet współpracy

Współpraca z nami to nie tylko obsługa kadrowa, ale także księgowość. Nasi specjaliści pomogą Ci również w kwestii doradztwa podatkowego i finansowego. Pakiet wspólpracy, który możemy Ci zaoferować to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie profesjonalizm i dokładność. Nasze biuro rachunkowe od przeszło 10 lat zajmuje się wspieraniem małych i dużych firm z kraju i zagranicy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Ciasteczka i polityka prywatności