Księgowość – jak wygląda w praktyce?

 Prowadzenie własnej firmy wiąże się z terminowością oraz dbaniem o szczegóły. Jest to bardzo ważna kwestia zwłaszcza w księgowości, w której liczy się skrupulatność i rzetelność. Nasi specjaliści zajmują się znajdowaniem korzystnych rozwiązań dla przedsiębiorstw również w dziedzinie jaką jest księgowość. Oferujemy outsourcing usług księgowych dla Klientów korporacyjnych, firmowych oraz instytucjonalnych.

Księgowość za pośrednictwem biura rachunkowego

 Usługi naszego biura rachunkowego obejmują prowadzenie pełnej księgowości dla międzynarodowych i lokalnych firm z każdego sektora na rynku. Nasi doradcy dzięki szczegółowej wiedzy, zgodnej z Ustawą o księgowości, dbają o to, aby prowadzone działania przynosiły korzyści dla przedsiębiorstwa oraz gwarantowały mu bezpieczeństwo. W Biurze Rachunkowym Zysk mamy dwie oferty: podstawową i rozszerzoną. Nasze usługi dostosowujemy do oczekiwań Klientów, dlatego istnieje możliwość prowadzenia biura zdalnie, jak i na miejscu.

Usługi księgowe – oferta podstawowa i rozszerzona

Wybierając ofertą podstawową, nasi specjaliści zajmą się prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, a także sporządzaniem sprawozdań,deklaracji i informacji podatkowych dotyczących Twojego biznesu. Oferujemy duże wsparcie w związku z prowadzonymi działaniami oraz zapewniamy punktualność w dostarczaniu potrzebnych dokumentów. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta. Do naszych obowiązków należy także reprezentowanie firm przed organami publicznoprawnymi. Outsourcing usług księgowych, jakie proponuje biuro rachunkowe Kraków, w ofercie rozszerzonej obejmuje pełną obsługę audytów i kontroli, nadzór struktur księgowych czy reprezentowanie i udzielanie w imieniu Spółek biegłemu rewidentowi wiadomości dotyczących sprawozdań finansowych firm. W ramach współpracy biznesowej zapewniamy pełną przejrzystość prowadzonych przez nas działań.

Współpraca biznesowa z biurem – dlaczego warto ją nawiązać?

 Dobrze prowadzona księgowość wymaga wiedzy, skupienia oraz praktyki. Biuro rachunkowe tworzy zespół zaangażowanych i doświadczonych doradców, którzy specjalizują się w wyszukiwaniu korzystnych rozwiązań finansowych na najwyższym poziomie. O naszej dokładności, a także skuteczności świadczy zaufanie jakim darzą nas Klienci z kraju i zagranicy oraz ich pozytywne referencje. Aby wykonywać swoją pracę poprawnie celujemy w dobrą komunikację. Ponadto posiadamy ważną licencję Ministerstwa Finansów, która upoważnia nas do wykonywanej pracy. Bierzemy także pełną odpowiedzialność za wszystkie działania.

Synergia usług, czyli pakiet współpracy

Współpraca biznesowa z nami to możliwość skorzystania z innych naszych usług. Jest to więc nie tylko księgowość, ale też doradztwo podatkowe, biznesowe oraz wsparcie w zakresie administracji pracowniczej. Powierzenie nam kompleksowej obsługi to doskonała opcja zarówno dla firm średnich, jak i tych większych z kapitałem zagranicznym, które mają udziały w Polsce. Synergia usług to pomocne i wygodne rozwiązanie, które daje poczucie bezpieczeństwa, a także jest oszczędnością czasu i kosztów.

Ciasteczka i polityka prywatności